Айраг, станция
► Главный ход: Улан-Батор • Амгалан • Туул • Хонхор • Бумбат • Баян • Хайрхан • Хоолт • Цаган хяар • Чулуут • Хангай • Багахангай • Агуит • Мааньт • №12 • Наран элгэн • Оорцог-Энгэр • Лун (№18) • Чойр • №20 • Шивээ овоо • Шивээ говь • №24 • Олон-овоо • №26 • №27 • Айраг • №29 • Алтаны гол • №31 • №32 • Улхын-овоо • №34 • Агь сумбэт • №36 • №37 • Сайншанд • №38 • №39 • Тушлэг • №41 • №42 • Ургун • №44 • №45 • Улаан-Уул • №48 • Цагаан хад • №50 • Авгын гол • Нартын хошуу • №56 • Замын-Ууд. Номерами обозначены разъезды с соответствующим номером.
► Ветка на Налайх • Хонхор • Налайх ► Ветка на Баганур • Багахангай • Булагтай • Гунгалуут • Багануур ► Ветка на Бор-Ундур: • Айраг • Бор-Ундур ► Ветка на Дзунбаян : • Сайншанд • Дзунбаян► Ветка на Алтанширээ • Хонгорын овоо